HPTN 074

Інтегроване лікування і профілактика для людей, що вживають ін’єкційні наркотики: інноваційне рандомізоване мережеве дослідження профілактики ВІЛ, що порівнює інтегровану модель надання антиретровірусної терапії, зі стандартом медичної допомоги.

Відповідальні виконавці: HIV Prevention Trials Network (HPTN) and the U.S. National Institutes of Health (NIH), Bethesda, MD, USA, «Український інститут досліджень політики щодо громадського здоров’я», ГО «Клуб« Еней »,« Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМН України »

Спонсори дослідження: NIH, Division of AIDS (DAIDS), US National Institute of Allergy and Infectious Diseases (NIAID) and US National Institute on Drug Abuse (NIDA), Bethesda, MD, USA.

Метою цього дослідження є:розробка нового, вдосконаленого способу запобігання поширенню ВІЛ (вірус імунодефіциту людини; вірус, який викликає СНІД) серед людей, що вживають ін’єкційні наркотики. Це дослідження проводиться за фінансової підтримки Національних Інститутів Здоров’я США; дослідження проводиться в Києві (Україна) Українським Інститутом Досліджень Політики Громадського Здоров’я (УІДПГЗ)

  • По-перше, це дослідження допоможе оцінити кількість людей, які вживають ін’єкційні наркотики, які інфікуються ВІЛ в країнах, де розташовані сайти даного дослідження.
  • По-друге, це дослідження допоможе з’ясувати, хто саме серед ВІЛ-інфікованих / неінфікованих ВІЛ осіб, що вживають ін’єкційні наркотики, був би готовий взяти участь в майбутніх дослідженнях, пов’язаних з профілактикою ВІЛ. Дослідники також дізнаються про те, чи допомагає учасникам в їх повсякденному житті участь в даному дослідженні.
  • По-третє, серед учасників експериментальної групи команда дослідників буде порівнювати спеціальні послуги з підтримки і послуги, які зазвичай доступні в вашому регіоні, і то, як ці послуги з підтримки можуть допомогти людям, що вживають ін’єкційні наркотики, продовжувати приймати їх антиретровірусну і / або замісну терапію.
  • По-четверте, ми будемо спостерігати за групою людей, що вживають ін’єкційні наркотики разом з ВІЛ-інфікованими споживачами наркотиків, щоб дізнатися, наскільки велика ця група і як часто люди приєднуються до неї або залишають її

Вся ця інформація допоможе розробити майбутнє дослідження, яке допоможе визначити, наскільки лікування ВІЛ-інфікованих споживачів ін’єкційних наркотиків антиретровірусними препаратами та надання інших послуг підтримки, включаючи замісну терапію там, де вона доступна, допоможе запобігти передачі ними ВІЛ їх партнерам по ін’єкційному наркоспоживання