Збільшення доступності лікування ВІЛ-інфекції

Діяльність реалізується за фінансової підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні».

У разі встановлення позитивного ВІЛ-статусу, важливим кроком є постановка на диспансерний облік і своєчасне підлозі чення необхідного лікування. Для того щоб цей процес зробити максимально простим і швидким, наша команда забезпечує соціальний супровід ВІЛ-позитивного.

Метою цієї діяльності є налагодження системи соціального супроводу ВІЛ – позитивних людей, перш за все наркозалежних, між громадськими організаціями та регіональними центрами СНІДу з метою призначення своєчасного лікування ВІЛ (антерестровірусна терапія), попередження захворюваності на СНІД і туберкульоз за рахунок забезпечення своєчасного і безперешкодного доступу до медичних послуг . Глобальною метою є позитивний вплив на епідемію і запобігання передчасної смерті людей, що живуть з ВІЛ. В рамках соціального супроводу, соціальний працівник (кейс-менеджер) надає послуги з моменту підтвердження позитивного результату тестування на ВІЛ і до призначення, в разі його необхідності, специфічного підтримуючого лікування.

Послуги: здійснення кейс – менеджменту, включаючи постановку на диспансерний облік у зв’язку з ВІЛ-інфекцією, сприяння включенню в програму замісної підтримувальної терапії (при необхідності), забезпечення діагностики та своєчасного направлення на лікування туберкульозу, початок антиретровірусної терапії, формування прихильності лікування.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

 (044) 455-62-84(86) Офіс
 (093) 478-24-08 Іван
 (097) 071-47-28 Олена