Профілактика інфікування ВІЛ серед наркозалежних м.Київ

Діяльність реалізується за фінансової підтримки МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ / СНІД в Україні».

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами:

(063)271-75-33 Велта (психолог\тренер)
(063) 582-17-74 Ольга (соціальний працівник)
(067) 797-38-92 Сергій (координатор напрямку)

Послуги, які можна отримати:

 1. Консультації з питань ВІЛ / СНІДу, вірусних гепатитів, туберкульозу, інфекцій, що передаються статевим шляхом, насильства, хвороб вен, безпечного ін’єкційного і сексуальної поведінки, лікування наркотичної залежності
 2. Кейс-менеджмент – Соціальний супровід людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією (модель соціального супроводу, яка сприяє поліпшенню доступу представників уразливих груп до послуг, сприяє зміні поведінки, а також поліпшенню здоров’я і якості життя клієнтів профілактичних програм)
 3. Тестування швидкими тестами на ВІЛ та ВГС
 4. Сприяння в постановці на замісну підтримувальну терапію
 5. Консультація психолога
 6. Раннє виявлення туберкульозу: скринінг – опитування, який спрямований на діагностику і лікування
 7. Консультація юриста
 8. Консультація дерматовенеролога
 9. Надання засобів особистої безпеки (презервативи, серветки, шприци, медикаменти загального призначення)
 10. Раннє виявлення туберкульозу: скринінг – опитування, який спрямований на діагностику і лікування
 11. Обучение на интересных и познавательных тренингах
 12. Банк одягу для жінок і дітей
 13. Позитивне проведення часу на безпечною і комфортною території

Одним з основних наших завдань є те, що кожен наркоман, потребує допомоги, може її отримати в будь-який час, де б він не знаходився. Для цього найбільш ефективною є робота за принципом «рівний рівному», вона приносить найбільший результат в нашій діяльності; Виходячи з нашого багаторічного досвіду, в проекти зменшення шкоди розумно приймати на роботу і залучати до своєї діяльності людей, що вживають наркотики, будь то в якості професійних співробітників, аутріч-працівників або волонтерів.
Мета роботи зі зменшення шкоди для наркозалежних – профілактика поширення інфекцій, включаючи ВІЛ / СНІД, гепатити та інші передаються статевим і з кров’ю інфекції; зниження ризику передозування та інших, пов’язаних зі споживанням наркотиків; а також пом’якшення негативних наслідків залежності від наркотиків, включаючи злидні і злочинність, як для окремих осіб, так і місцевих спільнот в цілому.
В основі нашої діяльності лежить розуміння того, що люди, які не бажають або не можуть відмовитися від вживання заборонених наркотиків, проте, здатні змінити своє життя на краще, щоб зберегти власне здоров’я, здоров’я своїх близьких, а також здоров’я суспільства в цілому.