Всесвітній день боротьби проти туберкульозу

22 березня о 09-00 до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом Громадська організація «Клуб «Еней», спільно з Благодійним фондом «ТБ Надія» та ТМО «Фтизіатрія»за підтримки МГО «Міжнародний інститут проблем ВІЛ/СНІДу та туберкульозу», МБФ «Альянс громадського здоров’я», Товариства Червоного Хреста України, Всесвітньої організації охорони здоров’я та Комунального об’єднання «Київзеленбуд»,а також партнерськими громадськими організаціями проведуть акцію з метою привернути увагу громадськості міста Києва, органів державної влади та місцевого самоврядування до проблеми епідемії туберкульозу в Україні, стану фінансування на сьогоднішній день сфери профілактики та боротьби з туберкульозом. Проблеми та реалії епідемії на сьогодні такі, що оціночний рівень захворюваності на туберкульоз в Україні поступово знижується, проте все ще кожен четвертий хворий в нашій країні залишається непоміченим системою охорони здоров’я.

В ході акції планується скринінг-опитування усіх бажаючих за допомогою спеціальних скринінгових анкет по ТБ, роздача інформаційних матеріалів по тематиці туберкульозу, одноразових масок; також усі бажаючі зможуть зробити обстеження легенів на сучасному цифровому мобільному флюорографі та всього за 10 хвилин отримати результат дослідження та консультацію лікаря-фтизіатра.

Акцію буде проведено з 09:00 до 17:00 за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 30А біля поліклініки № 2 Дарницького району – мешканці району, а також усі бажаючі жителі та гості міста зможуть безкоштовно пройти перевірку на ТБ.

В ході акції до учасників та запрошених ЗМІ звернуться провідні вітчизняні та міжнародні спеціалісти у сфері боротьби з туберкульозом – директорка ТМО «Фтизіатрія» Загута Юлія Борисівна та медичний спеціаліст Бюро ВООЗ в Україні Андрій Славуцький.

Після виступу вельмишановних спеціалістів біля поліклініки у сквері (Рембазівський парк) буде висаджено 20 чудових кленів (люб’язно наданих КУ «Київзеленбуд») на знак того, що дерева, які очищують повітря є легенями нашої землі – «Піклуючись про легені планети – ми піклуємось про власні легені!».

Facebook
Google+
Twitter
VK
OK
WhatsApp
Email
Telegram