1 грудня відбулося безкоштовне тестування на ВІЛ усіх бажаючих на головних вокзалах міст України

1 грудня 2015 р. в рамках благодійної акції «Безпека заради життя», з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Альянс громадського здоров’я спільно з Державною адміністрацією залізничного транспорту України, Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України, БО «Конвіктус Україна», БО «Клуб Еней» та іншими громадськими організаціями провів тестування всіх бажаючих на головних залізничних вокзалах: Київ-Пасажирський, Дніпропетровськ-Головний, Харків-Пасажирський, Вінниця-Пасажирська, Кривий Ріг-Головний.

Головною метою заходу стало інформування населення великих міст України про ризики інфікування ВІЛ та іншими небезпечними захворюваннями, що стає особливо актуальним через складну економічну ситуацію, масову внутрішню міграцію і бойові дії на сході Україні, адже, відповідно ризики поширення інфекційних хвороб зростають у десятки разів.

Протягом трьох годин – з 10:00 до 13:00 – усі бажаючі пасажири отримали безпосередньо на території вокзалів інформаційні матеріали та практичні рекомендації щодо профілактики ВІЛ. Окрім того, кожен міг пройти експрес-тестування на ВІЛ в спеціалізованих мобільних амбулаторіях.

Facebook
Google+
Twitter
VK
OK
WhatsApp
Email
Telegram