Конкурс на місцеву закупівлю послуг з розробки та друку буклетів від 14 грудня 2018 р.

 №_02/12/18

від 14 грудня 2018 р.

 

ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

(далі – „Запит”)

 

Громадська організація «Клуб «Еней» (далі – «Організатор») оголошує конкурс на місцеву закупівлю послуг з розробки та друку буклетів організації для роботи за проектом.

Джерело фінансування закупівлі – дана закупівля необхідна для ефективної роботи проекту, для використання організацією ГО «Клуб «Еней» в рамках роботи програми зменшення шкоди серед СІН та РКС, яка здійснюється в рамках проекту «Профілактика та допомога ключовим спільнотам силами рівних» за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» згідно Угоди №37-GF-18А від 01.01.2018 р.

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

 

Назва Кількість, шт Додаткова інформація (розміри/додаткові характеристики/інше)
1 Розробка макету буклету 1 Розробка макету буклету організації
2 Друк буклету 3000 Друк буклету:

Розмір: 35*42

Папір 130-150 грам

2 фальца поперечних (горизонтальних)

1 фальц вертикальний

Охранні поля по фальцам та від краю 7 мм

Кольори СМYК

Тираж – 3000 штук

 

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Протягом грудень 2018 року

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам
Безготівковий розрахунок Цінова пропозиція
Ціна без урахування ПДВ, в разі якщо постачальник є платником ПДВ, то має бути зазначено, що він після оплати рахунку пройде процедуру звільнення від ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні) Цінова пропозиція
Ціна має включати доставку або доставка має бути безкоштовною Цінова пропозиція
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам
право на здійснення підприємницької діяльності Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування

Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад цінової пропозиції:

  1. Цінова пропозиція у формі Додатку 1 до Цінової пропозиції, рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників http://www.aph.org.ua (Кодекс поведінки для постачальників українською мовою)
  • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

 

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з постачальниками (Міхіна Катерина – менеджер проектів, номер телефону +380994157118, clubeney.ua@gmail.com).

 

Цінові пропозиції приймаються за адресою:

02156, м. Київ, вул. Братиславська, 26, к. 109 або на електронну пошту clubeney.ua@gmail.com,

 до 21.12.2018 року до 15.00 (включно).

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі). Спочатку серед поданих цінових пропозицій Комітетом із місцевої закупівлі Організатора місцевої закупівлі відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.

 

Додаткова інформація (у разі необхідності)

 Додаток 1 до Цінової пропозиції

 Список-мінімум необхідних товарів

(список не є остаточним, буде змінюватись протягом дії угоди)

 

Назва Кількість, шт Вартість (грн./зазначити без ПДВ чи з ПДВ)
1. Розробка макету буклету 1
2. Друк буклету 3000