![](https://clubeney.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/143098967_2767574910122463_6090387945783190222_n.jpg)
Цей момент настав, ми прийшли до вас по допомогу. Як ви знаєте, ми працюємо з жінками. Серед них є внутрішньо переміщені, і в них, через погане знання мови, виникають значні проблеми. Дівчата не можуть вільно навчатися, працювати. Тому ми у пошуках волонтерів, котрі зможуть приділити 1-2 години на тиждень, аби навчати наших дівчат вільно володіти українською. Якщо у вас є бажання допомогти, напишіть нам в особисті повідомлення. Ми дуже чекаємо!