004
003
002
001

Організація першою запровадила профілактичну роботу зі зменшення шкоди серед людей з наркозалежністю та секс-працівницями і розвиває цю діяльність вже 20 років. Ми розвиваємо такі напрямки діяльності: впровадження різноманітних  досліджень, зниження рівня стигми та дискримінації шляхом проведення навчання, акцій, фестивалей, впровадження програм протидії гендерно-зумовленому насильству.

Організація ініціювала та входить у такі національні та міжнародні об’єднання організацій як: Консорціум ключових спільнот, Національна платформа ключових спільнот, ЄСЛУН, ENPUD, БО "БФ "Всеукраїнське об'єднання людей з наркозалежністю" (ВОЛНА), ВЦО "ЛЖВ".

Профілактика

В своїй роботі ми постійно тримаємо руку на пульсі, розробляємо іноваційні підходи для роботи з новими реаліями наркосцени, щоб максимально охоплювати усіх споживачів наркотичних речовин та секс-працівників, незалежно від віку, виду психоактивних речовин, соціального статусу та статі.

Протидія насильству

Ми ставимо своєю метою збереження життя та безпеки наркозалежних жінок та секс-працівниць на рівні спільноти та соціуму, шляхом підвищення обізнаності та готовності жінок підіймати та вирішувати проблеми, пов’язані з різними формами насильства, за допомогою впровадження методології WINGS силами спільноти

Протидія стигмі

Ми організуємо навчання медичних працівників, поліцейських, вчителей з питань стигми та дискримінації, а також на теми залежності та ВІЛ-інфекції. Створили культурні заходи: кінофестиваль «Кіно проти стигми та дискримінації», акцію-флешмоб, фестиваль «Арт проти насильства», перформанс «Спляча красуня» за участі непрофесійних артистів, молодих сучасних виконавців.

Дослідницька діяльність

Ще одним напрямом роботи організації є участь у проведенні досліджень, зокрема та частина роботи яка безпосередньо ведеться з клієнтами, наприклад як - HPTN 074 - розробка та впровадження ефективних ВІЛ-профілактичних заходів з метою досягнення позитивного впливу на епідемію ВІЛ/СНІДу, попередження захворюваності та передчасної смерті серед наркозалежних людей.

Разом із вами ми подолаємо усі перешкоди!

001_g
002_g
003_g
005_g
004_g
006_g

Діючі проекти

%

Волонтерська допомога

%

Допомога спільноти

%

Допомога партнерів

Профілактика та допомога

Профілактика та допомога ключовим спільнотам силами рівних» при підтримці МБФ «Альянс Громадського здоров’я»

Протидія насильству

«Впровадження комплексного підходу силами спільноти до проблеми насильства по відношенню до жінок, які вживають наркотики» при підтримці МФ «Відродження»