Окремим напрямом роботи організації є зниження рівня стигми та дискримінації до представників уразливих груп населення. У 2016 році було реалізовано проект «Європейський вибір – доступні сервіси без стигми та дискримінації»

Ми розробляємо та впроваджуємо інформаційні кампанії з подолання стигми та дискримінації. Проводиться велика кількість зустрічей та круглих столів з представниками органів місцевої влади, керівництвом ЗОЗ та РУОЗ районів. Ми організуємо навчання медичних працівників, поліцейських, вчителей з питань стигми та дискримінації, а також на теми залежності та ВІЛ-інфекції.

Створили культурні заходи:

  • Кінофестиваль «Кіно проти стигми та дискримінації»
  • Ацію-флешмоб
  • Фстиваль «Арт проти насильства»
  • Прформанс «Спляча красуня» за участі непрофесійних артистів, молодих сучасних виконавців
  • Проводимо прес-конференції щодо проблеми високого рівня стигми та дискримінації стосовно до ключових спільнот та бар’єрів для наркозалежних жінок в отриманні допомоги у ситуаціях насильства, а також толерантності відносно людей з залежностями


У заходах приймають участь представники київської міської влади, працівники МОЗ України та Міністерства соціальної політики України, члени громадських та міжнародних організацій, спільноти людей, які живуть з наркозалежністю (ЛЖН).