![](https://clubeney.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/65363510_2291386147741344_9046279883721801728_n.jpg)
![](https://clubeney.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/65002956_2291386187741340_664456785293213696_n.jpg)
Координаторка WINGS Вєлта Пархоменко прийняла участь у круглому столі на тему: «Забезпечення прав, протидія дискримінації щодо жінок, які відбувають або відбували покарання в місцях позбавлення волі».Організаторами заходу є підкомітет з питань гендерної рівності і недискримінації Комітет Верховної Ради України з прав людини спільно з громадською організацією «Жіночий ресурсний центр», FREE ZONE”Ми багато говорили про проблеми, і визначили, що нам необхідно об’єднати зусилля для покращення ситуації з забезпеченням прав для жінок. Я запропонувала створити буклет із корисною інформацією для жінок у місцях несвободи. Ми зможемо їх роздати під час нашого візиту у Чернігівську колонію, де ми будемо впроваджувати WINGS”, розповіла Вєлта.Захід об’єднав представників громадських організацій Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністюВсеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНАЛегалайф-УкраинаГО “Союз “Золотий Вік України”ГО “Жіночий ресурсний центр”#wings_eneyДіяльність в рамках проекту Клуб Еней “Крила проти гендерного насильства об’єднують жінок ключовых спільнот” за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”